Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Gimnazijos Naujienos
Apie mus užsienio spaudoje!
Dalyvaujame projekte
Dalyvaujame projekte
Dalyvaujame projekte "MATAU TAVE"

Spalio mėnesį startavo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos VDU universitetinės klasės gamtamokslinės veiklos. Kiekvienas universitetinės klasės mokinys turi galimybę mokytis pasirinktą dalyką nuotoliniu būdu kartu su universiteto studentais. Mokiniai taip pat atliko gamtamokslinius tiriamuosius darbus VDU Žemės ūkio akademijos laboratorijose. Jie mokėsi išskirti DNR iš gyvūninių ląstelių, naudodamiesi įvairiais medicininiais įrankiais atliko arterinio kraujospūdžio matavimus. Moksleiviai apsilankė agrobiotechnologijų laboratorijoje, susipažino su pagrindiniais darbo in vitro reikalavimais, pasirinko augalų sėklas, kurias sterilino ir sėjo į paruoštas maitinamąsias terpes aseptinėmis sąlygomis. Mokiniai nekantriai laukia savo tiriamųjų rezultatų, kuriuos sužinos atvykę į VDU Žemės ūkio laboratorijas kitą kartą.
Mokytoja Indrė Šlajūtė

Apie mus užsienio spaudoje!
Šių metų spalio pradžioje gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda lankėsi Gaziantepo mieste Turkijoje, kur vyko tarptautinės programos ERASMUS+ projekto „Environmental Sustainability for Sustainable Schools“ mobilumas. Kupina įspūdžių savaitė, kuri prabėgo kaip viena diena, džiugino įvairiomis netradicinėmis tvaraus ugdymo veiklomis Ekologiniame name, miesto gamtinėje aplinkoje, mozaikų dirbtuvėse. Mūsų mokiniai išsiskyrė kūrybiškumu, drąsa, teikė interviu vietinei televizijai, todėl tapo vietinėmis įžymybėmis. Apie mus – užsienio spaudoje: https://www.aa.com.tr/.../avrupali-ogrenciler.../2722083

Dalyvaujame projekte "MATAU TAVE"
Šiame filmuke - šokantys 2c, 2d ir 3a, 3d mokiniai.
Šokių mokytoja Paulina Švaranavičiūtė

Dalyvaujame projekte "MATAU TAVE"
Pradinių klasių mokiniai prisijungė prie LRT tarptautinės iniciatyvos ,,MATAU TAVE", kuri primena, kad visi esame skirtingi ir galime gerai sutarti. Šiame filmuke - šokantys 1a, 1b, 1c, 1d mokiniai.
Šokių mokytoja Paulina Švaranavičiūtė