Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas:   Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

mok

 

 

 

 

 

 

  

Nauji leidiniai mokiniams ir jų tėvams

 

Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Priežiūros tarnyba) nuo 2004 metų vykdo prevencinę azartinių lošimų programą, kurios pagrindinis tikslas apsaugoti asmenis turinčius problemų dėl azartinių lošimų. Nuo 2009 metų Priežiūros tarnyboje pradėjo dirbti du emocinės paramos specialistai, kurie ne tik priima prašymus dėl savanoriško savęs apribojimo nuo azartinių lošimų, bet ir teikia konsultacijas lošėjams bei jų artimiesiems probleminio lošimo srityje, šviečia visuomenę dėl azartinių lošimų keliamos žalos, leidžia prevencinius lankstinukus. Per visą šį laikotarpį buvo pastebėta, kad padaugėjo prašymų iš asmenų, kurie teigia pradėję lošti paauglystės laikotarpiu. Daugelis lošiančiųjų minėjo, kad nežinojo apie azartinių lošimų sukeliamą žalą, neturėjo galimybių kalbėtis su tėvais, o ir patys tėvai jautėsi nekompetentingi kalbėtis apie minimą problemą su savo vaikais.

Reaguodama į šią situaciją Priežiūros tarnyba, bendradarbiaudama su Vilniaus priklausomybės ligų centru parengė informacinius bukletus „Probleminis lošimas. Tai būtina žinoti kiekvienam“ ir „Azartiniai lošimai. Ką svarbu žinoti paauglių tėvams“. Bukletai parengti remiantis užsienio psichinės sveikatos specialistų straipsniais, įžvalgomis, rekomendacijomis.  Priežiūros tarnybos manymu, šie bukletai padėtų tėveliams labiau suprasti azartinių lošimų keliamus pavojus bręstančiai paauglio psichikai.

„Probleminis lošimas. Tai būtina žinoti kiekvienam“

„Azartiniai lošimai. Ką svarbu žinoti paauglių tėvams“

linija1

sauktukas

atsvaitai 


TĖVELIŲ, MOKINIŲ DĖMESIUI

 

    Rūpindamiesi visų mūsų saugumu, nepamirškime, kad einant neapšviestu kelkraščiu arba važiuojamosios dalies kraštu tamsios paros metu arba esant blogam matomumui, turime turėti atšvaitą. 

  • Atšvaitą prie drabužių reikėtų pritvirtinti taip, kad jis būtų matomas iš visų pusių;
  • Jei turite tik vieną atšvaitą, jį pritvirtinkite prie drabužių, dešinėje pusėje.

                               

Gimnazijos administracija

 

 

 

NORINTIEMS MESTI RŪKYTI MOKINIAMS IR JŲ ŠEIMOS NARIAMS, TEIKIAMA NEMOKAMA PAGALBA
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biure, Aušros g. 42 A, Kaune, II aukšte.
Žmonėms, norintiems mesti rūkyti, teikiamos NEMOKAMOS psichologo konsultacijos kiekvieną trečiadienį nuo 15.00 iki 16.30 val.
Visuomenės sveikatos biuro internetinė svetainė: www.kaunovsb.lt

 

 

 

NERIMAUJI DĖL TO, KAS VYKSTA INTERNETE? AR ŽINAI, KAIP SAUGIAI ELGTIS?
Lankstinukas mokiniams apie saugumą elektroninėje erdvėje

VAIKŲ LINIJA KONSULTUOJA

vaiku linija

Vaikų linija, dalyvaudama Europos Komisijos programoje „Saugesnis internetas“, konsultuoja vaikus ir paauglius susidūrus su neigiama patirtimi elektroninėje erdvėje.
Vaikai ir paaugliai gali kreiptis į Vaikų liniją dėl įvairių jiems iškilusių sunkumų – nesutarimų su draugais, tėvais ar mokytojais, konfliktų, sunkumų moksluose, patiriamos prievartos, patyčių, kai jaučiasi vieniši ar nemylimi, o taip pat dėl įvairių kitų rūpesčių, kuomet sunku ir norisi pasitarti. Daugiau informacijos rasite www.vaikulinija.lt

 

 

 

Informacija atnaujinta: 2021-10-29