Mob. tel. 868396829

 El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

 Adresas: Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

KORUPCIJOS PREVENCIJA

 

Gimnazijos antikorupcijos komisija

  • Birutė Krapauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui - pirmininkė
  • Ingrida Skrodenienė, socialinė pedagogė - narė
  • Danutė Ruseckienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja - narė

 

Korupcijos prevencijos pranešimas

Susidūrei su korupcija? Apie neteisėtus veiksmus Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje prašome pranešti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Galite pateikti informaciją apie gimnazijos darbuotojų neteisėtus veiksmus: korupciją ar veikas, turinčias korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymių; taip pat galite parašyti ir apie taisytinas gimnazijos teikiamų paslaugų procedūras, kurios sudaro prielaidas piktnaudžiauti tarnybine padėtimi.

Pranešime nurodykite asmenis, kurie savo veiksmais ar neveikimu padarė ar daro nusikalstamas veikas. Taip pat nurodykite įvykio vietą, laiką ir kitas, jūsų nuomone, svarbias aplinkybes, galinčias turėti reikšmės atliekant vėlesnį įvykio aplinkybių tyrimą.

Jūsų pranešimą išnagrinės gimnazijos Antikorupcijos  komisija ir priims sprendimą dėl informacijos panaudojimo. Antikorupcijos komisija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Asmenys, nenurodę savo kontaktinių duomenų, apie pranešimo tyrimo rezultatus nebus informuojami.

Remdamiesi atsakingumo, atvirumo ir aktyvumo principais savo veikloje siekiame sąžiningumo, moralės bei skaidrumo standartų, todėl pasisakome prieš korupcijos apraiškas.

Gal Jūs patyrėte netinkamą Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos darbuotojų ar vadovų  elgesį? Susidūrėte su korupcijos apraiškomis?

Nebūkite abejingi – apginkite viešąjį interesą ir praneškite apie pažeidimus.

Pranešti galima užpildant anoniminę anketą.

Tema:
Jūsų pranešimas:

SVARBU ŽINOTI

Antikorupcinis švietimas

Korupcijos prevencija

Nacionalinė kovos su korupcija programa

Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas  

Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymas

 Antikorupcinės aplinkos viešajame sektoriuje kūrimo ir įgyvendinimo vadovas