Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas:   Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Mokinių savivaldos veikla - tai savanoriška gimnazijos mokinių organizacija, kuri buriasi kiekvienais mokslo metais, renka savivaldos prezidentą(-ę) ir dalyvauja tiek gimnazijos renginiuose atstovaudama mokiniams, tiek miesto renginiuose atstovaudama gimnazijai. Mokinių savivaldos atstovai kviečiami į Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamus mokymus ir veiklas, įgyta patirtimi dalijasi su gimnazijos mokinių bendruomene. Gimnazijoje mokinių savivalda dalyvauja organizuojant bendruomenės renginius ir šventes, inicijuojant svarbių bendruomenei ir Lietuvai datų minėjimą, kuriant gimnazijos tradicijas.

2021-2022 mokslo metų mokinių savivaldos prezidentė

2021-2022 mokslo metų mokinių savivaldos kuratorė