Mob. tel. 868396829

El.paštas: rastine@adamkausgimnazija.lt

Adresas:   Bitininkų 31, LT-46376 Kaunas

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Projektas „Aleksoto bendrojo ugdymo įstaigos modernizavimas didinant paslaugų efektyvumą

Projekto tikslas – modernizuoti Prezidento Vlado Adamkaus gimnazijos patalpas, atliekant vidaus patalpų remonto darbus ir įsigyjant modernią ugdymo įrangą ir baldus.

Projekto rezultatai: suremontuotos gimnazijos patalpos, kad jos atitiktų higienos normas ir įsigyta moderni ugdymo įranga ir baldai, atnaujintos ugdymo vietos ir padidintas ugdytinių skaičius.

Projekto įgyvendinimas planuojamas 2018 – 2021 metais.

Projekto biudžetas 828 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.1.3-CPVA-R-724 priemonę „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“.

 

www.esinvesticijos.lt

Gimnazijos Naujienos
SODINAME MEDŽIUS SU ENO-PASAULINIU MOKYKLŲ IR BENDRUOMENIŲ TINKLU TVARUMUI GERINTI. AKCIJA  „PLANT AND CARE FOR PEACE“
SODINAME MEDŽIUS SU ENO-PASAULINIU MOKYKLŲ IR BENDRUOMENIŲ TINKLU TVARUMUI GERINTI. AKCIJA „PLANT AND CARE FOR PEACE“
Po atostogų grįžtančius mokinius pasitinkame su meniško, kūrybiško ir vienijančio performanso konkurso
Po atostogų grįžtančius mokinius pasitinkame su meniško, kūrybiško ir vienijančio performanso konkurso "Menas mūsų akimis" prisiminimais!
7c klasės mokiniai pirmąją velykinių atostogų dieną pradėjo kelione traukiniu į Vilnių.
7c klasės mokiniai pirmąją velykinių atostogų dieną pradėjo kelione traukiniu į Vilnių.
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS Balandžio 14 d. Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykloje vyko MENINIO SKAITYMO KONKURSAS, kuriame dalyvavo 6a klasės mokinys. Mokinys buvo apdovanotas Dalios Teišerskytės – žurnalistės, poetės, Lietuvos politinės bei visuomenė
MENINIO SKAITYMO KONKURSAS Balandžio 14 d. Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykloje vyko MENINIO SKAITYMO KONKURSAS, kuriame dalyvavo 6a klasės mokinys. Mokinys buvo apdovanotas Dalios Teišerskytės – žurnalistės, poetės, Lietuvos politinės bei visuomenė
Būriui 7-12 klasių mokinių velykinės atostogos prabėgo greitai ir turiningai, nes net tris dienas svečiavosi kaimyninėje Lenkijoje.
Būriui 7-12 klasių mokinių velykinės atostogos prabėgo greitai ir turiningai, nes net tris dienas svečiavosi kaimyninėje Lenkijoje.
Pakilios šventiškos nuotaikos!  Pavasariškus velykinius linkėjimus siunčia jaunieji gimnazijos dailininkai.
Pakilios šventiškos nuotaikos! Pavasariškus velykinius linkėjimus siunčia jaunieji gimnazijos dailininkai.
Margučių magija Priešmokyklinės grupės
Margučių magija Priešmokyklinės grupės "Bitutės" vaikai
Šis penktadienis mokykloje - tikra vaidinimų diena. Kol mokyklos aktų salėje vyko performansų renginys, 11ab klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacijoje
Šis penktadienis mokykloje - tikra vaidinimų diena. Kol mokyklos aktų salėje vyko performansų renginys, 11ab klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacijoje "Aš ir tu, mes galim daug kartu!"
Tarptautinės programos ERASMUS + projekto
Tarptautinės programos ERASMUS + projekto "FOLKLORIKA" dalyviai - mokiniai iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos - intensyviai ruošiasi šv. Velykoms.
Linksmų Velykų!  Happy Easter! Feliz Pascua!  Vesele Velikonoce! Mus pasiekė ilgai laukti siuntiniai iš Ispanijos ir Čekijos – atkeliavo mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams skirti Velykiniai sveikinimai.
Linksmų Velykų! Happy Easter! Feliz Pascua! Vesele Velikonoce! Mus pasiekė ilgai laukti siuntiniai iš Ispanijos ir Čekijos – atkeliavo mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams skirti Velykiniai sveikinimai.
Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys  Tautvydas Zaborskis pateko į Nacionalinės geografijos olimpiados 7-8 klasių II turą. Linkime Tautvydui sėkmės.
Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Tautvydas Zaborskis pateko į Nacionalinės geografijos olimpiados 7-8 klasių II turą. Linkime Tautvydui sėkmės.
4b kl. mokiniai, ruošdamiesi šv. Velykoms, kūrė puošnias velykines dekoracijas
4b kl. mokiniai, ruošdamiesi šv. Velykoms, kūrė puošnias velykines dekoracijas

SODINAME MEDŽIUS SU ENO-PASAULINIU MOKYKLŲ IR BENDRUOMENIŲ TINKLU TVARUMUI GERINTI. AKCIJA  „PLANT AND CARE FOR PEACE“

2022 m. ENO-pasaulinis mokyklų ir bendruomenių tinklas tvarumui gerinti drauge su Indijos NVO organizacija „Act now“ rengia akciją, skirtą medžių sodinimui, kuri baigsis birželio 5 d. Ši akcija prasidėjo 2004 m. ir per visus šiuos metus daugiau nei 10 000 mokyklų iš viso pasaulio (157 šalių) pasodino net 30 milijonų medžių! Kaip žinia, gyvi medžiai yra neatsiejama mūsų ekosistemos dalis. Jei jie išnyks, pasaulis sugrius, palikdamas tik saują pelenų. Juk medžiai - oro generatoriai ir indikatoriai, kurie taip reikalingi gyvybei Žemėje palaikyti ir jų sodinimas yra tikras žygdarbis, svarbus mums visiems.

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija jau trečią kartą prisijungė prie šios puikios iniciatyvos. Balandžio 26 d. 7a klasės gimnazistai, lydimi gimnazijos direktorės R.Mikalauskienės, aukėtojos R. Jakinevičienės ir direktoriaus pav. I. Žebrauskaitės, dalyvavo medžių sodinimo akcijoje ir pasodino net 200 eglaičių! ( lotyniškas pav. Picea abies). Sodindami eglutes gimnazistai ne tik sužinojo, kokiose šalyse jos yra paplitę, kaip ir kur geriausia jas sodinti,   prižiūrėti, kuo naudingi šie medžiai, bet ir įsipareigojo rūpintis pasodintomis eglaitėmis, bei stebėti, kaip jie auga ir tvirtėja. Sakome nuoširdų AČIŪ gimnazijos direktorei R.Mikalauskienei, klasės auklėtojai R.Jakinevičienei, direktoriaus pav. I.Žebrauskaitei ir visiems 7a klasės gimnazistams, kurie neabejingi Žemės  ir jos žaliojo rūbo ateičiai. Juk medžiai -  vieni  jautriausių aplinkos būklės indikatorių, iš visų gyvybės formų labiausiai tinkamų aplinkos pokyčiams vertinti. Tad rūpinkimės jais visi.

 

7c klasės mokiniai pirmąją velykinių atostogų dieną pradėjo kelione traukiniu į Vilnių. Mokiniai lankėsi Valstybės pažinimo centre, kur sužinojo įdomių dalykų apie valstybės valdymą, apžiūrėjo Vilniaus katedros požemius, išgirdo šventovės istoriją, sužinojo apie pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis, pasivaikščiojo po vieną gražiausių senamiesčių Vidurio ir Rytų Europoje.
Klasės auklėtoja Rasa Boreikienė

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS
Balandžio 14 d. Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykloje vyko MENINIO SKAITYMO KONKURSAS, kuriame dalyvavo 6a klasės mokinys Naglis Kazakevičius. Mokinys buvo apdovanotas Dalios Teišerskytės – žurnalistės, poetės, Lietuvos politinės bei visuomenės veikėjos, įsteigtu prizu.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Boreikienė
 

Būriui 7-12 klasių mokinių velykinės atostogos prabėgo greitai ir turiningai, nes net tris dienas svečiavosi kaimyninėje Lenkijoje. Mokiniai aplankė nuostabų, pavasariu kvėpuojantį Lazienki parką Varšuvoje, pasinėrė į Lenkijos žydų tautos istoriją interaktyviame POLIN muziejuje (2016 m. šis muziejus buvo pripažintas geriausiu Europoje), pasivaikščiojo Lenkijos sostinės senamiesčio gatvelėmis. Kitą dieną aplankytas Aušvicas privertė keliautojus susimąstyti apie II pasaulinio karo baisumus, kuriuos teko išgyventi šio lagerio kaliniams ir darkart įvertinti, kokia dovana yra laisvė ir nepriklausomybė. Paskutinę kelionės dieną iš Krokuvos kelias pasuko į Veličkų druskų kasyklas, kuriose visus stebino ir darbo kasyklose ypatumai, ir meno kūriniai iš druskos.
Kelionę organizavo socialinė pedagogė Ingrida Skrodenienė, mokytojai Laima Perminienė, Renata Matulaitienė ir Egidijus Rutkauskas
Kelionės akimirkomis dalijasi gimnazijos keliautojai
   

Pakilios šventiškos nuotaikos!
Pavasariškus velykinius linkėjimus siunčia jaunieji gimnazijos dailininkai.
Dailės mokytojos Virginija Tamošiūnienė ir Kristina Alesienė

Šis penktadienis mokykloje - tikra vaidinimų diena. Kol mokyklos aktų salėje vyko performansų renginys, 11ab klasės mokiniai dalyvavo kultūrinėje edukacijoje "Aš ir tu, mes galim daug kartu!" Ją vedė Kauno Kazio Binkio teatro vadovė. Atlikdami vaidybines užduotis, mokiniai galėjo išeiti iš komforto zonos ir pamatyti save kitokius, atskleisti artistinius gebėjimus. Tai puikus būdas sustiprinti klasės draugų ryšius.
Anglų kalbos mokytoja Aistė Vaivilavičienė
 
 

Tarptautinės programos ERASMUS + projekto "FOLKLORIKA" dalyviai - mokiniai iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos - intensyviai ruošiasi šv. Velykoms. Artėjant vienai gražiausių metų švenčių, projekto dalyviai ne tik gilinosi į šventės tradicijas ir šiomis žiniomis dalijosi su klasės draugais, bet ir tradiciniais būdais nuspalvino pavasario simbolį – margutį. Velykų simbolika dabar gali džiaugtis visa gimnazijos bendruomenė.
Anglų kalbos mokytoja Rita Jakinevičienė ir technologijų mokytoja Jolanta Čėsnienė

Linksmų Velykų! Happy Easter! Feliz Pascua! Vesele Velikonoce!
Mus pasiekė ilgai laukti siuntiniai iš Ispanijos ir Čekijos – atkeliavo mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniams skirti Velykiniai sveikinimai. Mokytojos Elena, Katerina ir Xavier sakė, kad atlikdami šią užduotį vaikai jautėsi labai laimingi ir sudėjo daug gražių emocijų į savo darbelius.
Mokytojos Vita Janušienė ir Vilmantė Zutkytė

 

Mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Tautvydas Zaborskis pateko į Nacionalinės geografijos olimpiados 7-8 klasių II turą. Linkime Tautvydui sėkmės.
Mokinį ruošė geografijos mokytoja Jūratė Čiapienė

4b kl. mokiniai, ruošdamiesi šv. Velykoms, kūrė puošnias velykines dekoracijas: gamtinėmis medžiagomis puošė popierinius kiaušinius ir netgi su odos ir medienos degikliu degino įvairius raštus ant medinio margučio.
Mokytoja Brigita Bartkevičienė