Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Projektas „Aleksoto bendrojo ugdymo įstaigos modernizavimas didinant paslaugų efektyvumą

Projekto tikslas – modernizuoti Prezidento Vlado Adamkaus gimnazijos patalpas, atliekant vidaus patalpų remonto darbus ir įsigyjant modernią ugdymo įrangą ir baldus.

Projekto rezultatai: suremontuotos gimnazijos patalpos, kad jos atitiktų higienos normas ir įsigyta moderni ugdymo įranga ir baldai, atnaujintos ugdymo vietos ir padidintas ugdytinių skaičius.

Projekto įgyvendinimas planuojamas 2018 – 2021 metais.

Projekto biudžetas 828 tūkst. eurų.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.1.3-CPVA-R-724 priemonę „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“.

www.esinvesticijos.lt

Gimnazijos Naujienos
Kuriu reklamą perskaitytai knygai

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija džiaugiasi turėdama galimybę dalyvauti dar viename “Erasmus +” programos KA210 projekte “Fight for Climate Change” (projekto nr. 2021-2-ES01-KA210-SCH-000047969) drauge su partneriais iš Ispanijos ir Italijos. Š.m. sausio 31-vasario 3d. įvyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Valencijoje, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos direktorė R. Mikalauskienė, direktoriaus pav.ugdymui I. Žebrauskaitė ir Erasmus + projektų koordinatorė A. Uysaler drauge su projekto kolegomis iš Ispanijos ir Italijos. Susitikimo metu buvo diskutuojama apie veiklas, kurios buvo įgyvendinamos projektui prasidėjus, vyko diskusija kokius vertinimo/įsivertinimo įrankius taikyti viso projekto metu, kaip paruošti metodinę medžiagą, kuria vėliau dalinsimės su kolegomis iš kitų ugdymo įstaigų, kokios efektyvios sklaidos priemonės galėtų būti taikomos, aptarti tolimesnio finansavimo klausimai, sudarytas būsimų veiklų planas.

Vasario 2 dieną mūsų gimnazijos 6b klasės mokinė Milena Krutulytė ir 8a klasės mokinė Gabija Graužinytė dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurse "Blow, blow, the winter wind" Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijose.
Mokinės deklamavo anglų autorių poezijos kūrinius, pasirodė išties sėkmingai ir buvo apdovanotos padėkomis. O 6b klasės skaitovė Milena Krutulytė užėmė 2-ą vietą 5-6 klasių mokinių grupėje.
Džiaugiamės mokinių meile poezijai, nuoširdžiu darbu ir laimėjimais.
Anglų kalbos mokytojos Rita Jakinevičienė ir Vita Janušienė

Kai ateina metas aštuntokams mokytis Maironio eilėraštį „Trakų pilis“, atsiranda puiki proga nuvykti į didžiojo poeto namus – Maironio lietuvių literatūros muziejų. 8a, b, c klasių mokiniai ne tik sužinojo įdomių faktų apie dainiaus kasdienybę, kūrybą, pomėgius, bet ir bandė iššifruoti Maironio buto kodą (taip pavadinta interaktyvi pažintinė edukacija). Dar ne viena karta domėsis šia iškilia Lietuvos asmenybe ir deklamuos skambiausias eiles prie susimąsčiusio Poeto skulptūros.
Lietuvių kalbos mokytojos R. Boreikienė ir R. Matulaitienė

Kuriu reklamą perskaitytai knygai
Visą sausio mėnesį Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos 6-tų klasių mokiniai vykdė neįprastą užduotį – ruošėsi pristatyti namuose perskaitytas knygas, o kad tai atlikti būtų įdomiau, mokiniai turėjo sukurti dėžutę, kurios viduje atsispindėtų pagrindinė knygos mintis ir tema. Įgyvendinti kūrybines idėjas padėjo dailės mokytoja. Atlikdami užduotį ir ruošdamiesi pristatymui mokiniai lavino savo kūrybinę kompetenciją, o vasario pradžioje rekomenduodami klasės draugams įvairius kūrinius ir demonstruodami savo dėžutes – viešojo kalbėjimo ir komunikacijos kompetencijas. Džiaugiamės aktyviu mokinių įsitraukimu ir pavykusiu projektu!
Lietuvių kalbos mokytojos Emilija Ruzgaitė ir Danutė Ruseckienė, dailės mokytoja Diana Liutkevičienė.