Išaušo antrasis Erasmus+ projekto ES4SS rytas

 

Išaušo antrasis Erasmus+ projekto ES4SS rytas. Mokiniai lankėsi šešto pagal dydį Turkijoje miesto Gaziantep senamiestyje. Susipažino su senamiesčio architektūra ir aplankė Turkijos Respublikos įkūrėjo Mustafa Kemal Ataturk muziejų, sužinojo įdomių istorinių faktų. Vėliau mokinių laukė neišdildomi įspūdžiai Žaislų muziejuje, kuris įsikūręs požemyje. Po sočių pietų mokiniai apsilankė Mozaikų muziejuje, kuriame ne tik apžiūrėjo mozaikų eksponatus, bet ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse " Pasigamink mozaiką sau".