Vasario 8 d. mūsų gimnazijos dešimtokai lankėsi VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre. Užsiėmimai prasidėjo
nuo apšilimo, dinaminės pramankštos, skirtos paruošti organizmą tolimesniam fiziniam krūviui. Vėliau mokiniai, vadovaujant treneriams, darė bendro fizinio pasirengimo pratimus, skirtus lankstumui, ištvermei, koordinacijos lavinimui. "Treniruotė" buvo užbaigta tempimo pratimais.
Judesio laboratorijoje mokiniai išbandė su sveikata ir fiziniu aktyvumu susijusias įdomias, įtraukiančias veiklas. Mokiniams buvo suteikta galimybė pasidaryti savo kūno sudėties analizę, sužinoti kūno sudėties profilį bei kodą, atlikti įdomius tyrimus, susijusius su fiziniu aktyvumu, sužinoti savo fizinio pajėgumo rodiklius.
Dešimtokai džiaugėsi suteiktomis galimybėmis ir namo iškeliavo pilni energijos ir gerų įspūdžių.
Mokytoja Laima Perminienė