okyklos adresas: Bitininkų 31, 46376 Kaunas

Tel. (37) 420400, 420428 Faks. (37) 420936

Mokyklos tipas – bendrojo lavinimo vidurinė mokykla

Mokomoji kalba – lietuvių k.

Direktorius – Viktoras Zuzevičius, II vadybinė kv. kat., technologijų vyr. mokytojas, KTU, 1966, VDU, 1996, magistras, edukologija.

Direktoriaus pavaduotojai:

Elvyra Bačėnienė - direktoriaus pavaduotoja,  II vadybinė kvalifikacinė kategorija, istorijos mokytoja metodininkė, aukštasis, VVPI, 1982,  istorija,  KTU Edukologijos magistrė, 1995.

Regina Valdonė Samalionienė - direktoriaus pavaduotoja ugdymui,  II vadybinė kvalifikacinė kategorija, matematikos mokytoja metodininkė, aukštasis, VVPI, 1982,  matematika

Erika Vaidelienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinių klasių mokytoja metodininkė, aukštasis, ŠPU, 1998, pradinės klasės.

Birutė Krapauskienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinių klasių vyr.mokytoja, aukštasis, ŠU, 1999, VDU Edukologijos magistrė, 2002, pradinės klasės.

Gintas Grigelevičius – direktoriaus pavaduotojas ugdymui, tikybos vyr.mokytojas, aukštasis, VDU, 2002, VDU Edukologijos magistras, 2007, tikyba.

Vaidas Neniškis – direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams,  kūno kultūros vyr.mokytojas, aukštasis, KKA, 2000, kūno kultūra.

Mokyklos tarybos pirmininkas – deleguotas tėvų bendruomenės atstovas

Mokyklos tarybos sekretorė – deleguota darbuotojų bendruomenės atstovė

Nariai – mokyklos mokytojų, mokinių, darbuotojų ir tėvų bendruomenės po 4 atstovus

Gimnazijoje vykdomos formaliojo švietimo programos:

1. Priešmokyklinio ugdymo programa
  2. Pradinio ugdymo programa (1 - 5 klasės)
  3. Pagrindinio ugdymo programa (5 - 10 klasės)
  4. Vidurinio ugdymo programa (11 - 12 klasės)

Svarbi informacija:

• Gimnazijoje veikia sveikatingumo, meninio ugdymo, užsienio kalbų, lyderių ugdymo studijos.

• Tėvams pageidaujant, 1 - 5 klasių mokiniams sudaromos galimybės būti kūrybiškai užimtiems gimnazijoje iki 17 val. darbo dienomis.

• Pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų mokiniams po pamokų mokytojai veda visų dalykų nemokamas konsultacijas.

• Užsienio kalbų (anglų, vokiečių) mokymas gimnazijoje vyksta nuo 2 klasės ir pagilintas nuo 5 klasės.

• Gimnazijoje įrengti 2 informacinių technologijų kabinetai, šiuolaikinis informacinis centras, skaitykla.

• Naujai įrengti, aprūpinti naujomis informacinėmis technologijomis gamtos mokslų, muzikos, technologijų kabinetai.

Informacija atnaujinta: 2021-11-24