linija1

Istorijos – pilietiškumo projektas: „Žmonių likimai ir išgyvenimai tremtyje“, (skirtas 1949 m. kovo mėn. trėmimams)

2013m. kovo 21 dieną mokykloje vyko istorijos – pilietiškumo projektas 6 – 12 klasių mokiniams „Žmonių likimai ir išgyvenimai tremtyje“, skirtas 1949 m. kovo mėn. trėmimams paminėti. Renginio metu  mokiniai klausėsi tremtinių dainų, 8b klasės mokiniai deklamavo Irenos Runaitės – Beleckienės eilėraščius tema „Žmonių išgyvenimai tremtyje“. Rezistencijos ir Tremties muziejaus darbuotojas Rokas Sinkevičius skaitė pranešimą tema „Žmonių išgyvenimai tremtyje“. Renginio metu mokiniai žiūrėjo ir analizavo vaizdinę medžiagą. Pagal pateiktas užduotis mokiniai rinko reikalingą informaciją, ruošė pranešimus  ir juos pristatė mokyklos bendruomenei.

Projekto rengėjos istorijos mokytojos: R. Žemaitaitienė ir  L. Ragulskienė