linija1

sokanti mokykla

Projektas “Šokanti mokykla”

Projektas “Šokanti mokykla” organizuojamas kiekvienų metų pavasarį. Šis renginys įtraukia visą mokyklos bendruomenę: mokinius, mokytojus, tėvelius, Aleksoto bendruomenės narius. Projekto iniciatorė – NU vadovė Eglė Rutkauskienė.

Prisiminkime pirmąjį “Šokančios mokyklos” renginį, kuris įvyko 2012 m. gegužės 11 d.

Gegužės 11 vakare į mokyklą rinkosi nepaprastai puošnūs ponaičiai įspūdingais kostiumais, damos žvilgančiomis suknelėmis... Kas gi čia vyks?

Pusę metų  9-12 klasių mokiniai ir keletas mokytojų vadovaujami choreografės Eglės Rutkauskienės stropiai mokėsi dėlioti salsos, valso ir kitų šokių žingsnelius, kad pagaliau mokytojams, tėveliams, draugams dovantų elegantiškais judesiais ir puošniais rūbais užburiantį reginį „Šokanti mokykla“. Vakaro svečiai džiaugėsi nuostabiai atliktais lotyniškais, rytietiškais, gatvės šokiais. Audringų ovacijų susilaukė rokenrolo šokėjai (daugeliui net kvapą užgniaužė atlikti triukai). Neliko abejingų kaubojiškiems šokiams. Žiūrovai tarsi keliavo po skirtingus žemynus, susipažindami su šokių kilme. Vakaro kulminacija - šokių karaliaus ir karalienės rinkimai. Žiūrovų balsavimu vakaro karaliene paskelbta  11a klasės mokinė Eglė Makarovaitė, karaliumi - bendraklasis Karolis Butkus. Vakarą tęsė Limbo šokio varžytuvės ir kitos pramogos.

Projektas „Šokanti mokykla“ pavyko energingosios vadovės Eglės Rutkauskienės bei jos pagalbininkų Eglės Strašinskaitės, Daivos Stankienės, Egdijaus Rutkausko, vakaro vedėjų, didžėjų ir, žinoma, šauniųjų šokėjų dėka. Tikimės, kad renginys taps tradiciniu ir kitais metais naujos būsimų 9-12-okų poros smagiai suksis valso ritmu.