linija1

Kaip jau visi žinome, vasaris paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Visi lietuviai stengėsi tą mėnesį kuo sveikiau ir aktyviau gyventi, kad nepultų virusai. Nuo  Lietuvos sveikuolių neatsiliko ir mūsų mokykla. Paraginti mokyklos kulūrinės metodinės grupės mokiniai su mokytojais  klasės valandėlėse gardžiai valgė vaisius, gėrė natūralias sultis ir vandenį, mokėsi sveikų patiekalų receptų, dalyvavo kvadrato varžybose, mėtė baudas ir kitaip judėjo.

Vasario pabaigoje informaciniame centre visi susirinkome apibendrinti pasiekimų – skaičiavome, ar daug mokinių atsilaikė prieš ligas. Aktyviausiai propagavę sveiką gyvenimo būdą buvo apdovanoti diplomais ir gausiais plojimais. Aš nuoširdžiai džiaugiuosi tokia sveikatai naudinga veikla ir manau, jog daugelis užsikrėtė” sveikos gyvensenos manija ir toliau žengs teisinga kryptimi.

Simona Čujanaitė

2   3