linija1

Projektas „Kalendorius”

Po truputį artėja į pabaigą 2013 metai. Kad nebūtų liūdna skaičiuoti tirpstančių šių metų dienų, mokyklos Informaciniame centre buvo pristatytas žaismingas, spalvingas, mūsų mokyklos mokinių (dabartinių 6-okų) sukurtas kalendorius.  Mokiniai pavasarį dalyvavo tarptautinio projekto CIPS kūrybinio rašymo programoje. Jaunieji kūrėjai  savo kalendorių nuotaikingai pristatė klasių seniūnams: pasidalino įspūdžiais apie vykusias netradicines pamokas (joms vadovavo vertėjas Darius Baltrušaitis, mokytojos Rasa Krulikauskienė, Renata Matulaitienė bei Danutė Ruseckienė), kuriose teko atlikti gausybę originalių kūrybinių užduočių. Mokiniai paskaitė keletą pačių įdomiausių posmelių, pašmaikštavimų, netikėtų minčių, kurios surašytos kalendoriuje pavaizduoto medžio lapeliuose, šakose nutūpusiuose paukščiukuose.  Beje, šio kalendoriaus idėją mokykos MMB “TIME” atstovės (jų vadovė - mokytoja Jolanta Čėsnienė) pristatė respublikinėje idėjų mugėje ir buvo įvertintos diplomu už originaliausią darbą.

Po renginio kiekviena klasė gavo po kalendorių dovanų.