1997 m. mūsų gimnaziją (tada dar Kauno Julijanavos vidurinę mokyklą) baigė garsus Lietuvos futbolininkas, dabar treneris Tomas Miklinevičius.

Futbolu Tomas susidomėjo dar būdamas 7 metų. Sportininkas pasakoja: „Nežinau, ar įtakos turėjo tai, kad mano tėtis taip pat buvęs futbolininkas, ar tai, kad mama labai norėjo, jog lankyčiau šokius, gročiau muzikos instrumentu, bet aš pasirinkau „vyrišką’’ sporto šaką….Taigi, nuėjęs į pirmąją treniruotę, susižavėjau, pamilau futbolą ir jis tapo mano gyvenimo dalimi.”

Sportininkas kiekvieną laisvo laiko minutę leisdavo su futbolo kamuoliu, tobulino savo įgūdžius kieme, pievoje, mokyklos stadione. Pirmuoju treneriu, patarėju tapo tėtis Vytautas Miklinevičius, kuris  tuo metu dirbo kūno kultūros mokytoju Julijanavos vidurinėje mokykloje. Mama nelabai džiaugėsi sūnaus pasirinkimu, bet nieko negalėjo padaryti – berniuko noras žaisti futbolą buvo didžiulis… Bėgant metams Tomas brendo kaip futbolininkas: aktyviai žaidė vaikų varžybose, vyko į sporto stovyklas, turnyrus. Žengti pirmuosius žingsnius į profesionalaus futbolo pasaulį padėjo intensyvios treniruotės Kauno futbolo sporto mokykloje.

Pirmąjį kontraktą su sporto klubu Tomas Miklinevičius pasirašė būdamas 16 metų. Sportininkas gynė  įvairių Lietuvos futbolo klubų garbę: FBK ”Kaunas”, FK ”Sūduva”, FK ”MRU”. Sportininkas vardija  garsius Europos futbolo klubus, su kurių komandomis teko susirungti: FC ”Rangers”, FC ”Liverpool”, U.C ”SAMPDORIA”, FC”Brann”, A.ALBORG, Club Brugge KV, Dinamo. Garsaus aleksotiškio sportinių laimėjimųsąrašas įspūdingas:   A lygos  Lietuvos futbolo čempionas (2001 m., 2002 m., 2003 m.), A lygos Lietuvos taurės laimėtojas (2006 m., 2008 m.) A lygos Lietuvos futbolo vicečempionas (2007 m.), Baltijos lygos nugalėtojas (2008 m.), I lygos Lietuvos futbolo čempionato nugalėtojas (2010 m.), vicečempionas (2014 m.). 2011 metais Tomas Miklinevičius pripažintas geriausiu Kauno apskrities futbolininku.

2006 m. sportininkas atliko karinę tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Čia irgi teko žaisti futbolą, netgi vyko į III-iąsias pasaulio kariškių sporto žaidynes, kurios vyko Italijoje. Su Lietuvos kareivių futbolo rinktine užimta garbinga IV vieta.       

Futbolininkas didžiuojasi dar vienu pasiekimu – 2009 metais jam suteikta UEFA B kategorijos trenerio licencija.

Nors profesionalaus futbolininko karjera pasibaigė ir Tomas Miklinevičius šiuo metu studijuoja Aleksandro Stulginskio universitete, ryšių su sportu nenutraukė. Siekdamas perduoti per ilgus aktyvaus sporto metus įgytą patirtį, vyras nusprendė įkurti vaikams ir jaunimui skirtą futbolo centrą „Aleksotas”. Treneris tiki, kad futbolas, sporto šaka, pasaulyje laikoma pirmaujančia, pritrauks daug vaikų, jaunuolių, sporto mėgėjų.  

1

2

5

6 

7

9

11 

15

12

16 

18

19

21

22 

23

25 

28

29

32

34

36

37

38

39

40

41

42

44 

46 

53